Wieczorne imprezy

Profesjonaliści od baletów? Właśnie tak! Na naszych wyjazdach tą stroną rozrywki zajmują się osoby, które znają się na tym jak nikt inny. Chcesz się porządnie zabawić po całym dniu na plaży/wodzie, na imprezach prowadzonych przez najlepszych polskich DJ'ów? Lepiej trafić nie mogłeś! Zazwyczaj wygląda to tak - o umówionej godzinie zbieramy się ekipą i uderzamy razem do miejsca, w którym czeka na nas impreza, kozacka muzyka i sami najlepsi, BO NASI, ludzie :)

Chillen am Grillen

Skoro już jesteśmy po intensywnym dniu na wodzie, nie pozwolimy, żebyście pili na puste żołądki ;) zapewnimy Wam grillika, a na nim regionalne specjały, ryby, owoce morza i wiele innych dobroci. Oczywiście wszystko na koszt organizatora ! ;)

Zawody Surf

Po całym tygodniu nauki i ciężkiej walki z falami, przychodzi czas na sprawdzenie Waszych skillsów ;) Deski pod pachy, leash na kostkę i rzucacie się w ocan, żeby złapać najlepsze fale! Oczywiście dla najlepszych surferów, zapewniamy mega nagrody :) 

Gra Terenowa

Kto za dzieciaka nie uwielbiał bawić się w podchody ? oczywiście najlepiej nocą ! Wygonimy Was w miasto, w środek lasu, na plażę, zorganizujemy przeszkody, pochowamy siebie, różne fanty i zadamy wyzwania. Mega wielka dawka frajdy i przy okazji idealna opcja do integracji z innymi uczestnikami :)

Yoga

Idealna zarówno na rozgrzewkę i dobre rozpoczęcie dnia jak i na rozciąganie po długim dniu na wodzie. Czasem warto na chwilę zwolnić, zrelaksować się i wyciszyć, w końcu od tego jest urlop ;)

Wieczór Gier

Zbieramy ekipy, siadamy i rozpoczynamy zażartą walkę... w planszówki :D i nie tylko ;) przygotowaliśmy dla Was pełen zestaw gier m.in. Dix it, Monopoly, Dooble, Tabu, Party Time i wiele wiele innych ! 

Poker Night

Coś dla prawdziwych graczy ;) zbieracie ekipę i przenosicie się razem z nami do Las Vegas ;) My dostarczamy Wam zestawy do poksa i oczywiście nagrody dla zwycięzców !

Wspólna kolacja

Przez żołądek do serca ... i nowych znajomości :) Nic tak nie integruje grupy, jak wspólna kolacja, przy której możemy pogadać i lepiej się poznać. Poza tym na kolację zabieramy Was zawsze do najlepszych knajp, które polecają lokalesi. Dzięki temu możecie spróbować regionalnych specjałów z pewnego źródła :) 

Zwiedzanie

Skoro już jesteśmy w ciekawym regionie, żal byłoby nie rozejrzeć się dookoła :) W końcu każde miejsce, do którego jedziemy jest piękne i warte lepszego poznania!