23.03.18 - 31.03.18

La Plagne / Paradiski

Francja


BRAK MIEJSC!

Sun'n'Snow Paradise

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
TRASY
Gwiazdka
OKOLICA

/ liczba uczestników 300 / Paradiski to jeden z najlepszych francuskich regionów narciarskich, a jego stoki zachwycą nawet najbardziej wymagających. Jeden z najlepszych tygodni w sezonie aby wybrać się w wysokie Alpy. Termin zapewniający rewelacyjnie warunki śniegowe i super temperatury. Od tego tygodnia obowiązuje czas letni więc dni są długie i słoneczne. Apartamenty położone blisko tras i centrum miasta.

 

 

Największe atuty tego wyjazdu:

• 425 km świetnie przygotowanych tras sięgających 3250 m n.p.m.

• Przytulne apartamenty położone w centrum miasteczka 

• Przejazd mega komfortowym autokarem klasy ROYAL XXL, z powiększoną przestrzenią na nogi

• Jeden z największych obszarów narciarskich na świecie

1799

Region

Region Paradiski to 425 km doskonale przygotowanych tras narciarskich i ponad 100 wyciągów. Paradiski, składający się z ośrodków La Plagne, Peisey-Vallandry i Les Arcs, jest jednym z największych obszarów narciarskich na świecie.

Obszar narciarski La Plagne rozpościera się w granicach od 1250 m n.p.m. do 3250 m n.p.m. i  posiada 225 km tras zjazdowych, składających się ze 132 szlaków. To tutaj znajduje się najszybsza i największa kolejka na świecie -Vanois Express, która łączy ze sobą wszystkie ośrodki.

La Plagne oferuje także trasy olimpijskie oraz stadion do slalomu Jean-Luc Cretier i wiele więcej.

Największym wyzwaniem dla odwiedzających ten ośrodek to 15-kilometrowa trasa z lodowca Bellecôte do Montchavin o różnicy wysokości ponad 2000 m n.p.m.

Trasy

425 km tras dla początkujących i zaawansowanych
Snowparki i jazda freeride
Stoki sięgające 3400 m n.p.m.
Zobacz mapę tras

Nocleg i okolica

Nasze rezydencje położone są w La Plagne, w pieszej odległości od wyciągów. Mieszkamy zatem w samym centrum stacji! Apartamenty leżą w tzw. Plagne Center na wysokości ponad 1900 m n.p.m., od rezydencji Premium dzieli je dystans około 2 km. W La Plagne działa bezpłatny skibus, który łączy te miejsca i jeździ aż do północy!

Każdy apartament posiada własną łazienkę, w pełni wyposażony aneks kuchenny i część jadalną.

Studio dla 2 osób (ok. 17-20 m²) składa się z pokoju dziennego z dwoma łóżkami lub jednym łóżkiem podwójnym, aneksu kuchennego wyposażonego we wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków (kuchenka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.) oraz łazienki.

 Studio dla 4 osób (ok. 22-25 m²) składa się z pokoju dziennego z dwoma łóżkami lub łóżkiem podwójnym, niszy sypialnej z łóżkiem piętrowym, łazienki oraz aneksu kuchennego wyposażonego we wszystko co  niezbędne do przygotowania posiłków (kuchenka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.).

Apartament dla 5 osób (ok. 38-43 m²) składa się z pokoju dziennego z dwoma łóżkami lub łóżkiem podwójnym, aneksu sypialnego z łóżkiem piętrowym oraz jednego łóżka pojedynczego, łazienki oraz aneksu kuchennego wyposażonego we wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków (kuchenka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.).

Apartament dla 6 osób (ok. 40-45 m²) składa się z pokoju dziennego z dwoma łóżkami lub łóżkiem podwójnym, niszy sypialnej z łóżkiem piętrowym, sypialni dla 2 osób z łóżkiem podwójnym, łazienki oraz aneksu kuchennego wyposażonego we wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków (kuchenka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.).

Apartament dla 7 osób (ok. 46-50 m²) składa się z pokoju dziennego z dwoma łóżkami lub łóżkiem podwójnym, sypialni z łóżkiem piętrowym, sypialni dla 2 osób z łóżkiem podwójnym oraz dodatkowego łóżka dla jednej osoby w jednej z sypialni, łazienki oraz aneksu kuchennego wyposażonego we wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków (kuchenka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.).

Możliwe opcje zakwaterowania możesz sprawdzić klikając przycisk ZAREZERWUJ.

Atrakcje

Nauka jazdy

Zobacz regulamin szkolenia: GRUPOWEGO / INDYWIDUALNEGO

Feel The Flow na swoich wyjazdach oferuje szkolenia w niewielkich grupach
(max 10 osób) na 4 poziomach zaawansowania:

Poziom 1

Dla osób, które mają pierwszy kontakt ze snowboardem lub nartami, celem szkolenia jest oswojenie ze sprzętem, środowiskiem i opanowanie elementów niezbędnych do bezpiecznego przemieszczania się na stoku – poziom porównywalny z I stopniem sprawności SITS

Poziom 2

Dla osób, które opanowały już podstawy, pragną dalszego rozwoju i uzyskania pełnej samodzielności na stoku, poza trasą i w snowparku – poziom II stopniem sprawności SITS

 
Poziom 3

Dla osób, które pragną czegoś więcej niż tylko rekreacyjnego przemieszczanie się, dla osób szukających dynamiki w jeździe i pewności w każdych warunkach terenowych na trasie, poza trasą i w SnowParku – poziom III stopnia sprawności SITS

Poziom 4

Szkolenie freestyle, dedykowane dla zaawansowanych uczestników, których umiejętności pozwalają na skupieniu się głównie na ewolucjach w snowparku

Szkolenie trwa 2h dziennie czyli w sumie 12h


CENA:

300 PLN

Podróż

Autokary ROYAL CLASS XXL 

Lider w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i ilości miejsca na nogi!

Jak zapewne wiecie, autokar autokarowi nierówny, nawet jeśli są określane mianem klasy LUX. Zapewniamy Wam najwyższą półkę jeśli chodzi o transport autokarowy. Gwarantując bezpieczeństwo i komfort jazdy, większą ilość miejsca na nogi (największą możliwą), gniazdka elektryczne, Wi-Fi.
To wszystko bez żadnych dopłat!

Na ten wyjazd wyjeżdżamy z*:
Warszawy 13:00
Łodzi 14:45
Katowic 16:15
Poznania 15:45
Wrocławia 18:45
Przewidujemy również wyjazdy z:
Gdańska (min 20 os.) 10:30
Torunia (min 20 os.) 12:30
Krakowa (min 10 os.) 15:00
 

Limit bagażu 'autokarowego' na jednego uczestnika: 1 torba podróżna lub plecak do 20 kg, 1 komplet snowboardowy lub narciarski (deska lub narty + buty) do 12 kg oraz 1 bagaż podręczny do 10 kg.

Bardzo prosimy o rygorystyczne przestrzeganie ww. limitów. Z powodu obowiązujących przepisów drogowych, względów bezpieczeństwa oraz dbając o Wasz komfort, przewoźnik wprowadza bezwzględną kontrolę wagi bagażu. Z powodów logistycznych prosimy Was o pakowanie się do miękkich toreb, a nie do walizek ze stelażem czy typu „skorupa”. Miękkie torby są o wiele lżejsze przez co można zabrać ze sobą więcej rzeczy, ponadto zdecydowanie łatwiej jest je zapakować do luków.

 

Samolotem w Alpy

Jesteśmy oficjalnym partnerem linii Wizz Air. W sezonie 2017/2018 latamy wyłącznie z lotniska Warszawa-Chopin.

 Opłata za transport lotniczy wynosi 950 PLN/os. i obejmuje:

Bilety w dwie strony + duży bagaż podręczny 10 kg + bagaż rejestrowy 20 kg + transport sprzętu sportowego w dwie strony. Całościowa cena wyjazdu włącznie z dopłatą do lotu obejmuje również transfery z oraz na lotnisko.

Szczegóły lotu*:

Wylot: 24.03.2018 r. Warszawa Chopin godz. 11:55, przylot Lyon godz. 14:15

Transfer z lotniska: 178km ≈ 2h 30min

Powrót: 31.03.2018 r. Lyon godz. 14:45, przylot Warszawa Chopin godz. 17:10

Szczegóły na temat przewozu bagażu i bagażu sportowego oraz regulamin linii Wizz Air znajdziesz TU>>

Aby zarezerwować lot należy wybrać transport lotniczy na etapie dokonywania rezerwacji. Zaliczka w przypadku imprezy lotniczej wynosi 1000 PLN.

*Podane godziny mogą ulec zmianie.

 

Dojazd własny!

Na wszystkie nasze wyjazdy można dostać się we własnym zakresie. W formularzu rezerwacyjnym wystarczy wybrać opcję 'Dojazd własny', a skalkuluje on automatycznie zniżkę 200 PLN od osoby.

Cena

Cena obejmuje
 • Przejazd autokarem klasy ROYAL CLASS XXL
  (dojazd własny zniżka 200 PLN)
 • Skipass na 6 dni La Plagne + 1 dzień Les Arc
 • Zakwaterowanie w apartamentach zgodnie z opisem (możliwe opcje zakwaterowania możesz sprawdzić klikając przycisk 'Zarezerwuj')
 • Ramowy program wyjazdu Feel The Flow
 • Ubezpieczenie KL/NNW
 • Opiekę rezydenta/pilota
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Cena nie obejmuje
 • Zwrotnej kaucji pobieranej przez rezydencję
  300-450 €/apartament
 • Opcjonalnie bielizny pościelowej 20 €/os.
  (można zabrać swoje z domu)
 • Opcjonalnie końcowego sprzątania apartamentu
  40-80 €/apt. (można posprzątać samemu)
 • Opcjonalnego rozszerzenia skipasu
  na cały obszar Paradiski 40 €/os. (425 km tras)
 • Obowiązkowego ubezpieczenia SKI&SPORT
  w wysokości 70 PLN
 • Opłaty klimatycznej ok 1,25 €/dzień.
 • Opcjonalnie ubezpieczenia od rezygnacji
  (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)
 • Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Ubezpieczenie

OWU Kontynenty

KL 20000 € (w tym KR 6000 €), OC 20000 €,
NNW 2000 €, BP 300 €, SS 700 €, RG 4000 €


☑OWU Feel The Flow